Biz Kimiz?

MUSTİTUR İle Yolculuk Yapan Herkes Ayrıcalıklıdır.

Başarı Tesadüf Değildir.

HAKKIMIZDA

Mustitur Turizm'in bu günlere gelişi;
1995'te tek araçla bireysel olarak servis taşımacılığına başlamakta olup servis taşımacılığının ciddi bir sektör oluşunu etüt ederek daha ciddi kurumsal olmayı hedefleyerek 2003 yılı ocak ayında MUSTİ TUR TURİZM PERSONEL VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI LTD.ŞTİ'ni kurmakta olup tüm kurum ve kuruluşlara musti tur markasını ve özverisini kazandırmakla birlikte " SEVDİKLERİNİZE BİZİMLE ULAŞIN " sloganını tercih ederek bünyesinde bulunan 20'ye yakın kendisine ait öz sermayeli, 320'ye yakın araç ile filosuyla güvenilir kaptanları ve güler yüzlü hostesleriyle önde gelen tüm kurum ve kuruluşlara servis hizmeti sağlamaktadır.

Mustitur Turizm Personel Taşımacılığında; personelin işe zamanında ve güvenli olarak yetişmesinin, işlerinin aksamamasının ve üretimin devam etmesinin ne kadar önemli olduğunun farkında ve sorumluluğunu taşımaktadır.

Öğrenci Taşımacılığında ana politikamız,taşımış olduğumuz öğrencilerimizin güvenlik ve konforunu sağlamak; böylece velilerden ve okul idaresinden aldığımız olumlu geri bildirimlerin gelecekteki yeni müşterilerimize referans olmasını sağlamaktır.

Mustitur Turizm ile yolculuk yapan her öğrenci ayrıcalıklıdır. Mustitur turizm ile çalışan kurum ve kuruluşlar karlı, yolculuk yapan personel mutludur.

Mustitur Turizm Türkiye'nin en seçkin firmalarına ve okullarına hizmet vererek sektörde hak ettiği yeri almıştır.Her zaman daha iyisini hedefleyerek yoluna devam edecektir.

Firmamızı bugünlere taşıyan marka olmasına vesile olan kurum ve kuruluşlara teşekkürü bir borç biliyoruz.

YÖNETİM KURULU BŞK.
MUSTAFA KURUÇAY

MİSYONUMUZ
  • Yüksek Standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini artırmak,
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
  • Her zaman yeni hedefler belirleyerek dinamik bir yapıyı sağlamak.
VİZYONUMUZ
  • Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,
  • Çalışanlarımızın memnuniyeti.
KALİTE POLİTİKAMIZ
  • Yolcularımızın memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk yaratmak,
  • "Güvenli ve zamanında" ilkesiyle hatasız hizmet vermek.
  • Kendimizi sürekli yenilemek,
HEDEFLERİMİZ

Toplam kalite, hizmet ve yaşam tarzımız, insan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, samimi, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak ve eşdeğer firmalardan her zaman bir adım önde olmak

BELGELERİMİZ